Kalt klimatyzacja Kęty, meble chłodnicze, lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regaly chłodnicze, wyspy chłodnicze, kurtyny powietrzne, kompaktowe agregaty chłodnicze, płyty warstwowe
Kategorie
Szukaj w serwisie:
Twój koszyk:
Twoje konto:

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne to urządzenia tworzące sztuczną barierę pomiedzy strefami o rożnych temperaturach, dzięki czemu możliwa jest skuteczna izolacja pomieszczenia od warunków zewnętrznych. Kurtyny powietrzne  chronią pomieszczenie przed  przedostaniem się do jego wnętrza kurzu i spalin. Kurtyny powietrzne mogą być montowane zarówno w pionie jak i poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kurtyn powietrznych.

Kurtyny powietrzne pozwalają zaoszczędzić energię i zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniu. Dzięku ich zastosowaniu można zaoszczędzić nawet 70% energii, która w przeciwnym razie uciekłaby na zewnątrz przez otwartą bramę lub drzwi.

Kurtyny powietrzne to bardzo dobre rozwiązanie tam, gdzie potrzebny jest nawiew z góry. Poprzez minimalne straty ciepła ulatniającego się przez otwieranie drzwi, powodują zmniejszenie kosztów energii.

Kurtyny powietrzne - podział:

Ze względu na temperaturę powietrza nawiewanego:

Ze względu na zabudowę:

Kurtyny powietrzne - kryteria doboru:

 


Strona powiazana ze slowami: Klimatyzacja Kęty, Meble chłodnicze, Kalt, Płyty warstwowe, Lady chłodnicze, Szafy chłodnicze, Regały chłodnicze,
Wyspy chłodnicze, Kurtyny powietrzne, Kompaktowe agregaty chłodnicze